18-19 November 2021
Львівський державний університет безпеки життєдіяльності / Lviv State University of Life Safety
Europe/Kiev timezone

Галина Хлипавка, к. пед. наук, ст. викладач кафедри українознавства; Тетяна Конівіцька к. пед. наук, викладач кафедри українознавства;

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!
КУРСАНТИ, СТУДЕНТИ, АСПІРАНТИ ТА АД’ЮНКТИ!

Запрошуємо Вас 18-19 листопада 2021 року взяти участь у VІ Міжнародній науковій конференції курсантів, студентів, аспірантів та ад’юнктів "КУЛЬТУРА ЯК ФЕНОМЕН ЛЮДСЬКОГО ДУХУ (БАГАТОГРАННІСТЬ І НАУКОВЕ ОСМИСЛЕННЯ)".

Для участі у конференції необхідно заповнити реєстраційну форму!

You need fill in the registration form to participate in the conference!

Важливі дати:

до 22 жовтня 2021 року – реєстрація  на  конференцію та подання матеріалів;

до 15 листопада 2021 року –  завантаження презентації у форматі ppt, pptx, які будуть представлені під час доповіді.

Important dates:

by October 22, 2021 – registration for the conference and submission of materials;

by November 15, 2021 –  download the presentation in ppt, pptx format, which will be presented during the report.

Starts
Ends
Europe/Kiev
вул. Клепарівська, 35, м. Львів, 79007 / 35, Kleparivska St., Lviv
Go to map

Орієнтовна тематика секцій:
1. Соціокультурний вимір науки.
2. Соціально-психологічні чинники культу-ротворення.
3. Інформаційно-комунікаційні технології як новітня форма існування культури.
4. Етичне й естетичне в культурі.
5. Релігія як сфера культури.
6. Українська культурно-національна скла-дова світової цивілізації.
7. Мова й культура – головні ідентифікатори нації (до 150 річниці від Дня народження Лесі Українки).
8. Культура і війна.

Мови конференції: українська, польська, англійська.

Registration
Registration for this event is currently open.